EEV-HD1E101P
PanasonicPanasonic
EEV-HD1E101P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEV-HD1E101P
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
Foi de date: EEV-HD1E101P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile EEV-HD1E101P
Număr parc EEV-HD1E101P Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5481 pcs Fișa cu date EEV-HD1E101P.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie HD-V Ripple Current @ Low Frequency 84mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 142.8mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Alte nume EEVHD1E101P
PCE3370TR
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Impedanta 1.5 Ohms Înălțime - așezată (Max) 0.402" (10.20mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 100µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 100µF Aplicații General Purpose