EEV-HD1C220R
PanasonicPanasonic
EEV-HD1C220R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEV-HD1C220R
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 22UF 20% 16V SMD
Foi de date: EEV-HD1C220R.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile EEV-HD1C220R
Număr parc EEV-HD1C220R Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 22UF 20% 16V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3088 pcs Fișa cu date EEV-HD1C220R.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie HD-V Ripple Current @ Low Frequency 33mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 56.1mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Alte nume EEVHD1C220R
PCE3339TR
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Impedanta 7.2 Ohms Înălțime - așezată (Max) 0.228" (5.80mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 22µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 22µF Aplicații General Purpose