EEU-TA1H2R2B
Prezentarea produsului
Număr parc: EEU-TA1H2R2B
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Foi de date: EEU-TA1H2R2B.pdf
  • Mesaj
Specificațiile EEU-TA1H2R2B
Număr parc EEU-TA1H2R2B Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2940 pcs Fișa cu date EEU-TA1H2R2B.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie TA Ripple Current @ Low Frequency 32.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 50mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume EEUTA1H2R2B
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 1.8 Ohms Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
capacitanță 2.2µF Aplicații General Purpose