EEU-TA1H220B
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEU-TA1H220B
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Foi de date: EEU-TA1H220B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEU-TA1H220B
Număr parc EEU-TA1H220B Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 351008 pcs Fișa cu date EEU-TA1H220B.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie TA Ripple Current @ Low Frequency 162.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 250mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume EEUTA1H220B
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 650 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
capacitanță 22µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
EEU-TA1H1R0BJ
EEU-TA1H1R0BJ
Producători: Panasonic
Descriere: CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
In stoc: 3326 pcs
Descarca: EEU-TA1H1R0BJ.pdf
RFQ
EEU-TA1H330
EEU-TA1H330
Producători: Panasonic
Descriere: CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
In stoc: 120788 pcs
Descarca: EEU-TA1H330.pdf
RFQ
EEU-TA1H220
EEU-TA1H220
Descriere: CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL