EEU-FC2A180B
PanasonicPanasonic
EEU-FC2A180B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEU-FC2A180B
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 18UF 20% 100V RADIAL
Foi de date: EEU-FC2A180B.pdf
  • Mesaj
Specificațiile EEU-FC2A180B
Număr parc EEU-FC2A180B Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 18UF 20% 100V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3300 pcs Fișa cu date EEU-FC2A180B.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie FC Ripple Current @ Low Frequency 100.8mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 155mA @ 100kHz Evaluări AEC-Q200
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume EEUFC2A180B
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 1.1 Ohms Înălțime - așezată (Max) 0.728" (18.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 18µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
capacitanță 18µF Aplicații Automotive