EEU-FC2A180
PanasonicPanasonic
EEU-FC2A180 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEU-FC2A180
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 18UF 20% 100V RADIAL
Foi de date: EEU-FC2A180.pdf
  • Mesaj
Specificațiile EEU-FC2A180
Număr parc EEU-FC2A180 Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 18UF 20% 100V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3676 pcs Fișa cu date EEU-FC2A180.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie FC Ripple Current @ Low Frequency 100.8mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 155mA @ 100kHz Evaluări AEC-Q200
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume EEUFC2A180
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 1.1 Ohms Înălțime - așezată (Max) 0.630" (16.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 18µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
capacitanță 18µF Aplicații Automotive
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
EEU-FC2A151
EEU-FC2A151
Producători: Panasonic
Descriere: CAP ALUM 150UF 20% 100V RADIAL
In stoc: 84350 pcs
Descarca: EEU-FC2A151.pdf
RFQ
EEU-FC2A1R0
EEU-FC2A1R0
Producători: Panasonic
Descriere: CAP ALUM 1UF 20% 100V RADIAL
In stoc: 2912 pcs
Descarca: EEU-FC2A1R0.pdf
RFQ
EEU-FC2A180B
EEU-FC2A180B
Descriere: CAP ALUM 18UF 20% 100V RADIAL