EEU-FC1J821S
PanasonicPanasonic
EEU-FC1J821S Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEU-FC1J821S
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 820UF 20% 63V RADIAL
Foi de date: EEU-FC1J821S.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEU-FC1J821S
Număr parc EEU-FC1J821S Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 820UF 20% 63V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 50930 pcs Fișa cu date EEU-FC1J821S.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.709" Dia (18.00mm)
Serie FC Ripple Current @ Low Frequency 1.939A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.585A @ 100kHz Evaluări AEC-Q200
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume EEU-FC1J821S-ND
EEUFC1J821S
P11279
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 43 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.984" (25.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 820µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 820µF Aplicații Automotive
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
EEU-FC1J6R8H
EEU-FC1J6R8H
Producători: Panasonic
Descriere: CAP ALUM 6.8UF 20% 63V RADIAL
In stoc: 6166 pcs
Descarca: EEU-FC1J6R8H.pdf
RFQ
EEU-FC1J821SB
EEU-FC1J821SB
Producători: Panasonic
Descriere: CAP ALUM 820UF 20% 63V RADIAL