EEU-FC1J821L
PanasonicPanasonic
EEU-FC1J821L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEU-FC1J821L
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 820UF 20% 63V RADIAL
Foi de date: EEU-FC1J821L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEU-FC1J821L
Număr parc EEU-FC1J821L Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 820UF 20% 63V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 76910 pcs Fișa cu date EEU-FC1J821L.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie FC Ripple Current @ Low Frequency 1.92A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.56A @ 100kHz Evaluări AEC-Q200
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume EEU-FC1J821L-ND
EEUFC1J821L
P11277
Q931130
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 42 mOhms Înălțime - așezată (Max) 1.575" (40.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 820µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 820µF Aplicații Automotive