EEU-FC1E331LB
PanasonicPanasonic
EEU-FC1E331LB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEU-FC1E331LB
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Foi de date: EEU-FC1E331LB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEU-FC1E331LB
Număr parc EEU-FC1E331LB Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 659537 pcs Fișa cu date EEU-FC1E331LB.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie FC Ripple Current @ Low Frequency 474.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 730mA @ 100kHz Evaluări AEC-Q200
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume EEUFC1E331LB
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 85 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.807" (20.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 330µF Aplicații Automotive
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
EEU-FC1E331LJ
EEU-FC1E331LJ
Producători: Panasonic
Descriere: CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
In stoc: 592583 pcs
Descarca: EEU-FC1E331LJ.pdf
RFQ
EEU-FC1E331
EEU-FC1E331
Producători: Panasonic