EEU-FC1E272B
PanasonicPanasonic
EEU-FC1E272B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEU-FC1E272B
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL
Foi de date: EEU-FC1E272B.pdf
  • Mesaj
Specificațiile EEU-FC1E272B
Număr parc EEU-FC1E272B Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 136737 pcs Fișa cu date EEU-FC1E272B.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie FC Ripple Current @ Low Frequency 2.172A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.555mA @ 100kHz Evaluări AEC-Q200
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume EEUFC1E272B
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 22 mOhms Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 2700µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 2700µF Aplicații Automotive