EEU-FC0J471BJ
PanasonicPanasonic
EEU-FC0J471BJ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEU-FC0J471BJ
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
Foi de date: EEU-FC0J471BJ.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEU-FC0J471BJ
Număr parc EEU-FC0J471BJ Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 793738 pcs Fișa cu date EEU-FC0J471BJ.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie FC Ripple Current @ Low Frequency 416.25mA @ 120Hz
Evaluări AEC-Q200 Polarizare Polar
ambalare Tape & Box (TB) Pachet / Caz Radial, Can
Alte nume EEUFC0J471BJ Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 117 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 470µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 470µF