EEU-FC0J471B
PanasonicPanasonic
EEU-FC0J471B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEU-FC0J471B
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
Foi de date: EEU-FC0J471B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEU-FC0J471B
Număr parc EEU-FC0J471B Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 862841 pcs Fișa cu date EEU-FC0J471B.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie FC Ripple Current @ Low Frequency 416.25mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 555mA @ 100kHz Evaluări AEC-Q200
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume EEUFC0J471B
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 117 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.650" (16.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 470µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 470µF Aplicații Automotive