EEU-FC0J122LJ
PanasonicPanasonic
EEU-FC0J122LJ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEU-FC0J122LJ
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL
Foi de date: EEU-FC0J122LJ.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEU-FC0J122LJ
Număr parc EEU-FC0J122LJ Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 553160 pcs Fișa cu date EEU-FC0J122LJ.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie FC Ripple Current @ Low Frequency 604mA @ 120Hz
Evaluări AEC-Q200 Polarizare Polar
ambalare Tape & Box (TB) Pachet / Caz Radial, Can
Alte nume EEUFC0J122LJ Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 65 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 1200µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 1200µF
Aplicații Automotive
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
EEU-FC0J151B
EEU-FC0J151B
Producători: Panasonic
Descriere: CAP ALUM 150UF 20% 6.3V RADIAL
In stoc: 3819 pcs
Descarca: EEU-FC0J151B.pdf
RFQ
EEU-FC0J103S
EEU-FC0J103S
Producători: Panasonic
Descriere: CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V RADIAL
In stoc: 45358 pcs
Descarca: EEU-FC0J103S.pdf
RFQ
EEU-FC0J122
EEU-FC0J122
Descriere: CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL
Descarca: EEU-FC0J122.pdf
EEU-FC0J122L
EEU-FC0J122L
Producători: Panasonic Electronic Components