EEU-FC0J122L
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
EEU-FC0J122L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEU-FC0J122L
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEU-FC0J122L
Număr parc EEU-FC0J122L Producător Panasonic Electronic Components
Descriere CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Toleranţă 1200µF Suprafața de montare a terenului 0.138" (3.50mm)
Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm) Serie Automotive, AEC-Q200, FC
Starea RoHS Bulk Ripple Current - Frecvență scăzută Automotive
Ripplu curent Polar Polarizare Radial, Can
Pitch - Conector 6.3V Pachet / Caz -
Alte nume EEUFC0J122L
P10200
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Numărul de condensatori 604mA @ 120Hz Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului EEU-FC0J122L
Durată de viață @ Temp. - Impedanta 65 mOhm
Înălțime - așezată (Max) 0.787" (20.00mm) Descriere extinsă 1200µF 6.3V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±20% Descriere CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL
Aplicații 2000 Hrs @ 105°C
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
EEU-FC0J151
EEU-FC0J151
Producători: Panasonic
Descriere: CAP ALUM 150UF 20% 6.3V RADIAL
In stoc: 208949 pcs
Descarca: EEU-FC0J151.pdf
RFQ
EEU-FC0J103
EEU-FC0J103
Producători: Panasonic
Descriere: CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V RADIAL
In stoc: 50396 pcs
Descarca: EEU-FC0J103.pdf
RFQ
EEU-FC0J122LJ
EEU-FC0J122LJ
Descriere: CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL
Descarca: EEU-FC0J122LJ.pdf
EEU-FC0J103S
EEU-FC0J103S
Descarca: EEU-FC0J103S.pdf
EEU-FC0J122
EEU-FC0J122