EEU-EE2E470
PanasonicPanasonic
EEU-EE2E470 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEU-EE2E470
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL
Foi de date: EEU-EE2E470.pdf
  • Mesaj
Specificațiile EEU-EE2E470
Număr parc EEU-EE2E470 Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 72749 pcs Fișa cu date EEU-EE2E470.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie EE Ripple Current @ Low Frequency 451.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.29A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume EEUEE2E470
P13642
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 47µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C capacitanță 47µF