EEU-EE2E220
PanasonicPanasonic
EEU-EE2E220 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEU-EE2E220
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL
Foi de date: EEU-EE2E220.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEU-EE2E220
Număr parc EEU-EE2E220 Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 111907 pcs Fișa cu date EEU-EE2E220.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie EE Ripple Current @ Low Frequency 274.7mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 785mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume EEUEE2E220
P13640
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 22µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C capacitanță 22µF