EEU-ED2W330S
PanasonicPanasonic
EEU-ED2W330S Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEU-ED2W330S
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL
Foi de date: EEU-ED2W330S.pdf
  • Mesaj
Specificațiile EEU-ED2W330S
Număr parc EEU-ED2W330S Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 41054 pcs Fișa cu date EEU-ED2W330S.pdf
Tensiune - evaluat 450V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.709" Dia (18.00mm)
Serie ED Ripple Current @ Low Frequency 340mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 850mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume EEUED2W330S
P13562
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.984" (25.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 33µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C capacitanță 33µF