EEU-ED2W150
PanasonicPanasonic
EEU-ED2W150 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEU-ED2W150
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 15UF 20% 450V RADIAL
Foi de date: EEU-ED2W150.pdf
  • Mesaj
Specificațiile EEU-ED2W150
Număr parc EEU-ED2W150 Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 15UF 20% 450V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 83364 pcs Fișa cu date EEU-ED2W150.pdf
Tensiune - evaluat 450V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie ED Ripple Current @ Low Frequency 224mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 560mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume EEUED2W150
P13559
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.984" (25.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 15µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C capacitanță 15µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
EEU-ED2W220S
EEU-ED2W220S
Producători: Panasonic
Descriere: CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL
In stoc: 61273 pcs
Descarca: EEU-ED2W220S.pdf
RFQ
EEU-ED2V470S
EEU-ED2V470S
Producători: Panasonic
Descriere: CAP ALUM 47UF 20% 350V RADIAL
In stoc: 46854 pcs
Descarca: EEU-ED2V470S.pdf
RFQ
EEU-ED2W150B
EEU-ED2W150B
Descriere: CAP ALUM 15UF 20% 450V RADIAL