EET-HC2C222LA
PanasonicPanasonic
EET-HC2C222LA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EET-HC2C222LA
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 2200UF 20% 160V SNAP
Foi de date: EET-HC2C222LA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile EET-HC2C222LA
Număr parc EET-HC2C222LA Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 2200UF 20% 160V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6727 pcs Fișa cu date EET-HC2C222LA.pdf
Tensiune - evaluat 160V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.378" Dia (35.00mm)
Serie TS-HC Ripple Current @ Low Frequency 2.9A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.06A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume EETHC2C222LA
P13964
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 98 mOhm @ 120Hz
descriere detaliata 2200µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 98 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 2200µF