EET-HC2C182JA
PanasonicPanasonic
EET-HC2C182JA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EET-HC2C182JA
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 1800UF 20% 160V SNAP
Foi de date: EET-HC2C182JA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile EET-HC2C182JA
Număr parc EET-HC2C182JA Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 1800UF 20% 160V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5296 pcs Fișa cu date EET-HC2C182JA.pdf
Tensiune - evaluat 160V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.984" Dia (25.00mm)
Serie TS-HC Ripple Current @ Low Frequency 2.7A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.78A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume EETHC2C182JA
P13960
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 111 mOhm @ 120Hz
descriere detaliata 1800µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 111 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 1800µF