EEH-ZC1V470P
PanasonicPanasonic
EEH-ZC1V470P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEH-ZC1V470P
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM POLY HYB 47UF 35V SMD
Foi de date: 1.EEH-ZC1V470P.pdf2.EEH-ZC1V470P.pdf3.EEH-ZC1V470P.pdf4.EEH-ZC1V470P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEH-ZC1V470P
Număr parc EEH-ZC1V470P Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM POLY HYB 47UF 35V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 35V Tip Hybrid
Toleranţă ±20% Suprafața de montare a terenului 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm) Serie ZC
Ripple Current @ Low Frequency 135mA @ 100Hz Ripple Current @ High Frequency 900mA @ 100kHz
Evaluări AEC-Q200 ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Alte nume P15473CT
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.240" (6.10mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 60 mOhm
descriere detaliata 47µF 35V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 60 mOhm 4000 Hrs @ 125°C capacitanță 47µF