EEH-ZC1V220R
PanasonicPanasonic
EEH-ZC1V220R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEH-ZC1V220R
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM POLY HYB 22UF 35V SMD
Foi de date: 1.EEH-ZC1V220R.pdf2.EEH-ZC1V220R.pdf3.EEH-ZC1V220R.pdf4.EEH-ZC1V220R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEH-ZC1V220R
Număr parc EEH-ZC1V220R Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM POLY HYB 22UF 35V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 35V Tip Hybrid
Toleranţă ±20% Suprafața de montare a terenului 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm) Serie ZC
Ripple Current @ Low Frequency 55mA @ 100Hz Ripple Current @ High Frequency 550mA @ 100kHz
Evaluări AEC-Q200 ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Alte nume P15471CT
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.240" (6.10mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 100 mOhm
descriere detaliata 22µF 35V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 100 mOhm 4000 Hrs @ 125°C capacitanță 22µF