EEF-SX0D391E4
PanasonicPanasonic
EEF-SX0D391E4 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEF-SX0D391E4
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM POLY 390UF 20% 2V SMD
Foi de date: EEF-SX0D391E4.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3500 pcs
7000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEF-SX0D391E4
Număr parc EEF-SX0D391E4 Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM POLY 390UF 20% 2V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 111434 pcs Fișa cu date EEF-SX0D391E4.pdf
Tensiune - evaluat 2V Tip Polymer
Toleranţă ±20% Suprafața de montare a terenului -
Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serie SP-Cap SX
Ripple Current @ High Frequency 8.5A @ 100kHz Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 2917 (7343 Metric)
Alte nume EEFSX0D391E4
PCE4995TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.079" (2.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 4.5 mOhm descriere detaliata 390µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 4.5 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 390µF Aplicații General Purpose