EEF-SX0D271XE
PanasonicPanasonic
EEF-SX0D271XE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEF-SX0D271XE
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM POLY 270UF 20% 2V SMD
Foi de date: EEF-SX0D271XE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEF-SX0D271XE
Număr parc EEF-SX0D271XE Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM POLY 270UF 20% 2V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 47435 pcs Fișa cu date EEF-SX0D271XE.pdf
Tensiune - evaluat 2V Tip Polymer
Toleranţă ±20% Suprafața de montare a terenului -
Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serie SP-Cap SX
Ripple Current @ High Frequency 7.5A @ 100kHz Evaluări -
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz 2917 (7343 Metric)
Alte nume PCE4996CT Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.079" (2.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 6 mOhm descriere detaliata 270µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 6 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 270µF Aplicații General Purpose