EEE-1VA220WAR
PanasonicPanasonic
EEE-1VA220WAR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEE-1VA220WAR
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 22UF 20% 35V SMD
Foi de date: 1.EEE-1VA220WAR.pdf2.EEE-1VA220WAR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEE-1VA220WAR
Număr parc EEE-1VA220WAR Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 22UF 20% 35V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1065663 pcs Fișa cu date 1.EEE-1VA220WAR.pdf2.EEE-1VA220WAR.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie S Ripple Current @ Low Frequency 36mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 61.2mA @ 10kHz Evaluări AEC-Q200
Polarizare Polar ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Alte nume EEE1VA220WAR
PCE4635TR
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.213" (5.40mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 22µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 85°C capacitanță 22µF