ECW-U1123JC9
PanasonicPanasonic
ECW-U1123JC9 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECW-U1123JC9
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.012UF 5% 100VDC 1913
Foi de date: ECW-U1123JC9.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECW-U1123JC9
Număr parc ECW-U1123JC9 Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.012UF 5% 100VDC 1913 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 329767 pcs Fișa cu date ECW-U1123JC9.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 100V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare Solder Pads
Dimensiune / Dimensiune 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm) Serie ECW-U(C)
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1913 (4833 Metric) Alte nume ECWU1123JC9
PCF1209TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 4 (72 Hours) Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.063" (1.60mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked
descriere detaliata 0.012µF Film Capacitor 100V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 1913 (4833 Metric) capacitanță 0.012µF