ECW-U1122JX5
PanasonicPanasonic
ECW-U1122JX5 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECW-U1122JX5
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 1200PF 5% 100VDC 1206
Foi de date: ECW-U1122JX5.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECW-U1122JX5
Număr parc ECW-U1122JX5 Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 1200PF 5% 100VDC 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 109699 pcs Fișa cu date ECW-U1122JX5.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 100V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare Solder Pads
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie ECW-U(X)
Evaluări - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume PCF1349CT
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 4 (72 Hours) Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.051" (1.30mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked
descriere detaliata 1200pF Film Capacitor 100V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 1206 (3216 Metric) capacitanță 1200pF