ECW-HA3C473HQ
Prezentarea produsului
Număr parc: ECW-HA3C473HQ
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.047UF 3% 1.6KVDC RAD
Foi de date: ECW-HA3C473HQ.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECW-HA3C473HQ
Număr parc ECW-HA3C473HQ Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.047UF 3% 1.6KVDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 159021 pcs Fișa cu date ECW-HA3C473HQ.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 1600V (1.6kV) Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±3% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.811" L x 0.528" W (20.60mm x 13.40mm) Serie ECW-H(A)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECWHA3C473HQ
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.689" (17.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.032" (26.20mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 0.047µF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 0.047µF