ECW-HA3C472JQ
Prezentarea produsului
Număr parc: ECW-HA3C472JQ
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 4700PF 5% 1.6KVDC RAD
Foi de date: ECW-HA3C472JQ.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECW-HA3C472JQ
Număr parc ECW-HA3C472JQ Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 4700PF 5% 1.6KVDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 458786 pcs Fișa cu date ECW-HA3C472JQ.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 1600V (1.6kV) Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.701" L x 0.252" W (17.80mm x 6.40mm) Serie ECW-H(A)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECWHA3C472JQ
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.591" (15.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.555" (14.10mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 4700pF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 4700pF