ECW-H16223HL
Prezentarea produsului
Număr parc: ECW-H16223HL
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.022UF 3% 1.6KVDC RAD
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile ECW-H16223HL
Număr parc ECW-H16223HL Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.022UF 3% 1.6KVDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4703 pcs Fișa cu date
Evaluarea tensiunii - DC 1600V (1.6kV) Tensiunea nominală - AC 1200V (1.2kV)
Toleranţă ±3% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.906" L x 0.374" W (23.00mm x 9.50mm) Serie ECW-H(L)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECWH16223HL
P12610
Temperatura de Operare -40°C ~ 110°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.787" (20.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.768" (19.50mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 0.022µF Film Capacitor 1200V (1.2kV) 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 0.022µF