ECW-H16222JL
Prezentarea produsului
Număr parc: ECW-H16222JL
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 2200PF 5% 1.6KVDC RAD
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile ECW-H16222JL
Număr parc ECW-H16222JL Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 2200PF 5% 1.6KVDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5678 pcs Fișa cu date
Evaluarea tensiunii - DC 1600V (1.6kV) Tensiunea nominală - AC 1200V (1.2kV)
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm) Serie ECW-H(L)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECWH16222JL
P12619
Temperatura de Operare -40°C ~ 110°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.591" (15.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.571" (14.50mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 2200pF Film Capacitor 1200V (1.2kV) 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 2200pF