ECW-F6154HLB
Prezentarea produsului
Număr parc: ECW-F6154HLB
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.15UF 3% 630VDC RADIAL
Foi de date: ECW-F6154HLB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECW-F6154HLB
Număr parc ECW-F6154HLB Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.15UF 3% 630VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 71895 pcs Fișa cu date ECW-F6154HLB.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 630V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±3% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.709" L x 0.358" W (18.00mm x 9.10mm) Serie ECW-F(L)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECWF6154HLB
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.728" (18.50mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 0.15µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 0.15µF
Aplicații High Frequency, Switching
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ECW-F6154RJL
ECW-F6154RJL
Producători: Panasonic
Descriere: CAP FILM 0.15UF 5% 630VDC RADIAL
In stoc: 108058 pcs
Descarca: ECW-F6154RJL.pdf
RFQ
ECW-F6153JL
ECW-F6153JL
Producători: Panasonic
Descriere: CAP FILM 0.015UF 5% 630VDC RAD
In stoc: 65292 pcs
Descarca: ECW-F6153JL.pdf
RFQ
ECW-F6154HL
ECW-F6154HL
Descriere: CAP FILM 0.15UF 3% 630VDC RADIAL