ECW-F6153RHL
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECW-F6153RHL
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.015UF 3% 630VDC RAD
Foi de date: ECW-F6153RHL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECW-F6153RHL
Număr parc ECW-F6153RHL Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.015UF 3% 630VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 122050 pcs Fișa cu date ECW-F6153RHL.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 630V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±3% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.492" L x 0.232" W (12.50mm x 5.90mm) Serie ECW-F(L)
Evaluări - ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial Alte nume ECWF6153RHL
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized descriere detaliata 0.015µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
capacitanță 0.015µF Aplicații High Frequency, Switching