ECW-F4824HLB
Prezentarea produsului
Număr parc: ECW-F4824HLB
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.82UF 3% 400VDC RADIAL
Foi de date: ECW-F4824HLB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECW-F4824HLB
Număr parc ECW-F4824HLB Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.82UF 3% 400VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 63986 pcs Fișa cu date ECW-F4824HLB.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 400V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±3% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.906" L x 0.465" W (23.00mm x 11.80mm) Serie ECW-F(L)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECWF4824HLB
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.492" (12.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.925" (23.50mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 0.82µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 0.82µF
Aplicații High Frequency, Switching
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ECW-F4824RHL
ECW-F4824RHL
Producători: Panasonic
Descriere: CAP FILM 0.82UF 3% 400VDC RADIAL
In stoc: 47401 pcs
Descarca: ECW-F4824RHL.pdf
RFQ
ECW-F4823JL
ECW-F4823JL
Producători: Panasonic
Descriere: CAP FILM 0.082UF 5% 400VDC RAD
In stoc: 58320 pcs
Descarca: ECW-F4823JL.pdf
RFQ
ECW-F4824HL
ECW-F4824HL