ECW-F4823RHL
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECW-F4823RHL
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.082UF 3% 400VDC RAD
Foi de date: ECW-F4823RHL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECW-F4823RHL
Număr parc ECW-F4823RHL Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.082UF 3% 400VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 116539 pcs Fișa cu date ECW-F4823RHL.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 400V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±3% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.512" L x 0.295" W (13.00mm x 7.50mm) Serie ECW-F(L)
Evaluări - ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial Alte nume ECWF4823RHL
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.606" (15.40mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 0.082µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 0.082µF