ECW-F4394HLB
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECW-F4394HLB
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.39UF 3% 400VDC RADIAL
Foi de date: ECW-F4394HLB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECW-F4394HLB
Număr parc ECW-F4394HLB Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.39UF 3% 400VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 75009 pcs Fișa cu date ECW-F4394HLB.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 400V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±3% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.709" L x 0.406" W (18.00mm x 10.30mm) Serie ECW-F(L)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECWF4394HLB
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.791" (20.10mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 0.39µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 0.39µF