ECW-F4393JLB
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECW-F4393JLB
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.039UF 5% 400VDC RAD
Foi de date: ECW-F4393JLB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECW-F4393JLB
Număr parc ECW-F4393JLB Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.039UF 5% 400VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 133545 pcs Fișa cu date ECW-F4393JLB.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 400V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.492" L x 0.228" W (12.50mm x 5.80mm) Serie ECW-F(L)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECWF4393JLB
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.535" (13.60mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 0.039µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 0.039µF
Aplicații High Frequency, Switching
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ECW-F4393JL
ECW-F4393JL
Producători: Panasonic
Descriere: CAP FILM 0.039UF 5% 400VDC RAD