ECS-T0JZ106R
PanasonicPanasonic
ECS-T0JZ106R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECS-T0JZ106R
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP TANT 10UF 6.3V 20% 0805
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile ECS-T0JZ106R
Număr parc ECS-T0JZ106R Producător Panasonic
Descriere CAP TANT 10UF 6.3V 20% 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2817 pcs Fișa cu date
Tensiune - evaluat 6.3V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie TES ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume ECST0JZ106R
P11337TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului Z
Durată de viață @ Temp. - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.047" (1.20mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 10µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 0805 (2012 Metric)
capacitanță 10µF