ECS-T0JD227R
PanasonicPanasonic
ECS-T0JD227R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECS-T0JD227R
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP TANT 220UF 6.3V 20% 2917
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile ECS-T0JD227R
Număr parc ECS-T0JD227R Producător Panasonic
Descriere CAP TANT 220UF 6.3V 20% 2917 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6959 pcs Fișa cu date
Tensiune - evaluat 6.3V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serie TE ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 2917 (7343 Metric) Alte nume P11308CT
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului D
Durată de viață @ Temp. - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.110" (2.80mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 220µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2917 (7343 Metric)
capacitanță 220µF