ECS-H1VX474R
PanasonicPanasonic
ECS-H1VX474R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECS-H1VX474R
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP TANT 0.47UF 35V 20% 1411
Foi de date: ECS-H1VX474R.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile ECS-H1VX474R
Număr parc ECS-H1VX474R Producător Panasonic
Descriere CAP TANT 0.47UF 35V 20% 1411 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4065 pcs Fișa cu date ECS-H1VX474R.pdf
Tensiune - evaluat 35V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serie TEH ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 1411 (3528 Metric) Alte nume PCT6474
PCT6474CT
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului X
Durată de viață @ Temp. - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.083" (2.10mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 0.47µF Molded Tantalum Capacitors 35V 1411 (3528 Metric)
capacitanță 0.47µF