ECS-H1EC335R
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECS-H1EC335R
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP TANT 3.3UF 25V 20% 2312
Foi de date: ECS-H1EC335R.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile ECS-H1EC335R
Număr parc ECS-H1EC335R Producător Panasonic
Descriere CAP TANT 3.3UF 25V 20% 2312 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5676 pcs Fișa cu date ECS-H1EC335R.pdf
Tensiune - evaluat 25V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)