ECQ-V1H183JL3
PanasonicPanasonic
ECQ-V1H183JL3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-V1H183JL3
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.018UF 5% 50VDC RADIAL
Foi de date: ECQ-V1H183JL3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-V1H183JL3
Număr parc ECQ-V1H183JL3 Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.018UF 5% 50VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6402 pcs Fișa cu date ECQ-V1H183JL3.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 50V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.126" W (7.30mm x 3.20mm) Serie ECQ-V