ECQ-V1H183JL
PanasonicPanasonic
ECQ-V1H183JL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-V1H183JL
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.018UF 5% 50VDC RADIAL
Foi de date: ECQ-V1H183JL.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-V1H183JL
Număr parc ECQ-V1H183JL Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.018UF 5% 50VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5536 pcs Fișa cu date ECQ-V1H183JL.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 50V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.126" W (7.30mm x 3.20mm) Serie ECQ-V
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECQ-V1H183JZ
ECQV1H183JL
P4516
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.236" (6.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized - Stacked
descriere detaliata 0.018µF Film Capacitor 50V Polyester, Metallized - Stacked Radial capacitanță 0.018µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ECQ-V1H183JLW
ECQ-V1H183JLW
Producători: Panasonic
Descriere: CAP FILM 0.018UF 5% 50VDC RADIAL
In stoc: 5621 pcs
Descarca: ECQ-V1H183JLW.pdf
RFQ
ECQ-V1H183JL9
ECQ-V1H183JL9
Producători: Panasonic