ECQ-U2A272MV
PanasonicPanasonic
ECQ-U2A272MV Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-U2A272MV
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 2700PF 20% 250VAC RAD
Foi de date: ECQ-U2A272MV.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-U2A272MV
Număr parc ECQ-U2A272MV Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 2700PF 20% 250VAC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3431 pcs Fișa cu date ECQ-U2A272MV.pdf
Evaluarea tensiunii - DC - Tensiunea nominală - AC 250V
Toleranţă ±20% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.689" L x 0.157" W (17.50mm x 4.00mm) Serie ECQ-UV
Evaluări X2 ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECQU2A272MV
P4622
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.591" (15.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.433" (11.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 2700pF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial capacitanță 2700pF