ECQ-U2A225MLA
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-U2A225MLA
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 2.2UF 20% 275VAC RADIAL
Foi de date: ECQ-U2A225MLA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-U2A225MLA
Număr parc ECQ-U2A225MLA Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 2.2UF 20% 275VAC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 99200 pcs Fișa cu date ECQ-U2A225MLA.pdf
Evaluarea tensiunii - DC - Tensiunea nominală - AC 275V
Toleranţă ±20% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 1.201" L x 0.748" W (30.50mm x 19.00mm) Serie ECQ-UL
Evaluări X2 ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECQU2A225MLA
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 1.083" (27.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.181" (30.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 2.2µF Film Capacitor 275V Polyester, Metallized Radial capacitanță 2.2µF