ECQ-U2A182KLA
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-U2A182KLA
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 1800PF 10% 275VAC RAD
Foi de date: ECQ-U2A182KLA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-U2A182KLA
Număr parc ECQ-U2A182KLA Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 1800PF 10% 275VAC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 626471 pcs Fișa cu date ECQ-U2A182KLA.pdf
Evaluarea tensiunii - DC - Tensiunea nominală - AC 275V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.591" L x 0.197" W (15.00mm x 5.00mm) Serie ECQ-UL
Evaluări X2 ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECQU2A182KLA
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.492" (12.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.472" (12.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 1800pF Film Capacitor 275V Polyester, Metallized Radial capacitanță 1800pF