ECQ-U2A155KLA
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-U2A155KLA
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 1.5UF 10% 275VAC RADIAL
Foi de date: ECQ-U2A155KLA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-U2A155KLA
Număr parc ECQ-U2A155KLA Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 1.5UF 10% 275VAC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 89987 pcs Fișa cu date ECQ-U2A155KLA.pdf
Evaluarea tensiunii - DC - Tensiunea nominală - AC 275V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 1.201" L x 0.650" W (30.50mm x 16.50mm) Serie ECQ-UL
Evaluări X2 ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECQU2A155KLA
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 1.083" (27.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.043" (26.50mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 1.5µF Film Capacitor 275V Polyester, Metallized Radial capacitanță 1.5µF
Aplicații EMI, RFI Suppression
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ECQ-U2A182KLA
ECQ-U2A182KLA
Producători: Panasonic
Descriere: CAP FILM 1800PF 10% 275VAC RAD
In stoc: 626471 pcs
Descarca: ECQ-U2A182KLA.pdf
RFQ
ECQ-U2A155KL
ECQ-U2A155KL
Producători: Panasonic
Descriere: CAP FILM 1.5UF 10% 275VAC RADIAL