ECQ-P1H274FZW
PanasonicPanasonic
ECQ-P1H274FZW Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-P1H274FZW
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.27UF 1% 50VDC RADIAL
Foi de date: ECQ-P1H274FZW.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-P1H274FZW
Număr parc ECQ-P1H274FZW Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.27UF 1% 50VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4699 pcs Fișa cu date ECQ-P1H274FZW.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 50V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±1% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.787" L x 0.413" W (20.00mm x 10.50mm) Serie ECQ-P(Z)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECQP1H274FZW
P3882
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.906" (23.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP)
descriere detaliata 0.27µF Film Capacitor 50V Polypropylene (PP) Radial capacitanță 0.27µF