ECQ-P1H273GZ
PanasonicPanasonic
ECQ-P1H273GZ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-P1H273GZ
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.027UF 2% 50VDC RADIAL
Foi de date: ECQ-P1H273GZ.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-P1H273GZ
Număr parc ECQ-P1H273GZ Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.027UF 2% 50VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3923 pcs Fișa cu date ECQ-P1H273GZ.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 50V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±2% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.472" L x 0.236" W (12.00mm x 6.00mm) Serie ECQ-P(Z)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECQP1H273GZ
P3273
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.630" (16.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP)
descriere detaliata 0.027µF Film Capacitor 50V Polypropylene (PP) Radial capacitanță 0.027µF