ECQ-M2333KZ
PanasonicPanasonic
ECQ-M2333KZ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-M2333KZ
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.033UF 10% 200VDC RAD
Foi de date: ECQ-M2333KZ.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-M2333KZ
Număr parc ECQ-M2333KZ Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.033UF 10% 200VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4857 pcs Fișa cu date ECQ-M2333KZ.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 200V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Serie ECQ-M Evaluări -
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Alte nume ECQM2333KZ
P1047
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.492" (12.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Material dielectric Polyester descriere detaliata 0.033µF Film Capacitor 200V Polyester Radial
capacitanță 0.033µF Aplicații General Purpose